O chate

Nadštandartne zariadená Chata pod Jaseňom je prostredím dokonalého pohodlia a výnimočnej atmosféry v každom ročnom období. V zime ocenia milovníci lyžovačky polohu chaty pod kopcom. V lete môžete vykročiť na turistické chodníky, cyklotrasy a objavovať krásy oravskej prírody.

Len na skok od chaty je lyžiarske stredisko ORAVA SNOW, Oravská lesná železnička, krytý zimný štadion, reštauračné zariadenia, zdravotné stredisko, potraviny. V lyžiarskom stredisku ORAVA SNOW si prídu na svoje začiatočníci aj pokročilí lyžiari, či rodiny s deťmi, snowbordisti aj bežkári.

 

Chata ponúka horskú atmosféru, pohodlie domova a neopakovateľné výhľady na oravskú krajinu. Parkovisko sa nachádza pod chatou. 

Chatu pod Jaseňom tvoria dve nadzemné podlažia s vonkajšou teraskou. Na prvom podlaží nájdete obývaciu miestnosť prepojenú s kuchynskou časťou, vďaka čomu si svoj pobyt môžete užiť aj s veľkou rodinou či priateľmi. Na druhom podlaží nájdete štyri obývacie izby určené na spánok pre 10+2 návštevníkov. Samozrejmosťou vybavenia sú sociálne zariadenia na prvom ako aj druhom nadzemnom podlaží, TV, kompletne zariadená kuchynská linka ako aj voda z verejného vodovodu. Pre váš dokonalý relax je na prízemí wellness obsahujúci odpočívareň, saunu, ochladzovací sud, sprchu a vonkajšiu jacuzzu.

 

Vychutnajte si kávičku, pivko, vínko na priestrannej teraske a plnými dúškami si vychutnávajte nádherný pokoj oravskej prírody. Večer sa zohrejte pri praskajúcom ohni a prežite jedinečné chvíle s milovanými osobami.

 

Doprajte si dokonalé súkromie a fantastický relax uprostred oravskej prírody.